Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem JavaScript.

Dobrý den,moc vás prosím o pomoc,nyní jsem spustila cd a ukazuje se mi,že potřebuji vyšší JavaScript.Co mám udělat? Mám wind.XP Home.Moc děkuji.
Hana

Napis presne co to mas za CD (hudba alebo nejaky program alebo ovladace alebo co)? A co presne (doslova) to vypisalo. Potom sa bude dat aj nieco poradit. Urcite ti to nevypisalo ze "potrebuejte vyssi javascript", taku hovadinu nevypisuje ani dementny windows :-D