Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CHYBOVÁ HLÁŠENÍ

Zdravím Vás milí přátelé.Prosím radu.Přihlásím se ,v poho naskočí,v poho si projdu maily,ale jen se chci dostat na domovskou stránku,vyskočí hlášení-v aplik.iexplore.axe doslo k problému,odeslat hlášení.po odkliknutí se musím znova přihlásit.To se děje i když se vracím ze stránek internetu.3-[Děkuji za radu.Dáša

Já se asi zabiju,půl noci jsem nad tím čumákovala,než jsem se trefila tam,kam jste mně poslali.Takovou radost jsem měla,že mi to našlo --nízká úroveń TRACKING COOKIE,klikla jsem na opravu,bylo opaveno,ale dělá to pořád.Kdybych já se alespoń vyznala v pc výrazech.Také jsem se jukla do instalovaných progr.Je tam jeden s nezdařilou instalací -- NÁSTROJ NA ROZPOZNÁVÁNÍ ROZHRANÍ.Tím to asi nebude.Co?Díky za svatou trpělivost.