Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Snímač obrazovky se zvukem

Dobrý den,prosím o radu,potřeboval bych sofwar "snímač obrazovky ale i se sejmutím zvuku".Mám sice "CamStudio 2", kde tato možnost je ale nemohu v programu sloučit vytvořené Avi s Wav. Prosím o radu buď nějaký softwar nebo jak rozchodit CamStudio2.
Děkuji
O.S Win XP

Preco tak zlozito? Vyskusali ste niekto Debut, ktory som radil vyssie?? Staci nastavit vystupny adresar, zdroj a format pre video a audio (je tam toho velmi vela na vyber, ak potrebuje kodek, sam si stiahne) - ovladanie maximalne jednoduche - velke tlacidla RECORD | PAUSE | STOP, alebo klavesove skratky, nic jednoduchsie a intuitivnejsie uz snad byt nemoze - a ktomu zadarmo! Vie nahravat aj z webkamery.