Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je možné z DVD „vyříznout“ část videa?

Jde v nějakém programu „vyříznout“ část videa a mít z toho pak svoje video(které obsahuje tu část z původního videa, kterou jsem si vybrala)? Mám DVD a potřebuji z něho „vyříznout“ jednu část a uložit si ho do počítače. Je toto možné udělat? V kterém programu a jak? Je to video z jedné akce a potřebuji mít z něj jen jeden výstup, kdy jedna holka zpívá. Prosím poraďte Děkuji

Doporučené programy už ti poradili výše, z DVD si musíš uložit soubory na disk v počítači (měly by stačit soubory s příponou .VOB nebo v čem to je nahrané (může být i .AVI). A pak použít Avidemux nebo jiný výše uved. program na vystřižení přebytečných částí.