Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výběr grafické karty AGP do 2000Kč

Zdarec,
odešla mě do křemíkovýho nebe grafická karta (GF5700Ultra) a tak sháním něco novýho. Nejsu žádnej velkej hráč, nový hry nehraju, ale sem tam si něco pustím.
Potřebuju něco do AGP a do dvou tisíc Kč. Našel jsem si dva favority:
nVidia GF 7600GS - pasivní, což je pro mě docela lákadlem, dobrá je i cena
ATI HD2600XT - určitě výkonnější, ale i dražší, bojím se hluku

Vůbec nemám tušení, jak si na tom stojí ty karty vůči té původní, co mě chcípla. Pokud i ta 7600GS nabídne větší výkon, než ta původní, tak mě bude naprosto stačit.
Procesor mám P4@2,4GHz, 1,25GB RAM.

Dražší karty mě prosím nenabízejte, ani rady, abych koupil novej PC, mým potřebám stačí a prachy potřebuju vrazit do bytu.

porovnávať výkony ati hd2600 a nv gf7600 je trošku od veci,ovšem hd2600 v agp verzii je väčšinou prúser sám o sebe,takže kvôli lepšej kompaktibilite radím radšej nvidiu,ešte stále nepatrí ani 7600 do starého železa,v starších hrách stále ešte velmi dobre poslúži,a v najnovších aj výkon hd2600 je viac-menej podpriemerný