Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem složka nejde smazat

Ahoj, vytvořil jsem si na ploše složku (klasicky pravou myší...) a pokaždé když ji smažu do koše a vysypu koš, po dalším zapnutí PC se mi složka opět oběví na ploše. Nevíte prosím někdo co s tím??

Průzkumník:
Nástroje
Možnosti složky
Zobrazení
Je tam zaškrtnuto: Obnovit předchozí složky po přihlášení? Jestli ano tak to odškrtni.
Je to nepravděpodobné, přesto bych to vyzkoušel- logy vypadají čistě.
---
Složka je standardně vytvořena tebou? Nebo vytvořil nějaký program?

Teď budu pár dní "fčudu", tak to sem vyblajznu všechno.
Je možný, že složku vytvoří program, který se spouští po spuštění. Start/spustit/msconfig - záložka Po spuštění - odškrnout věci, které nesouvisí s "chodem" systému (winamp,kdejaký antispyware, program typu "umím vše").
Dále bych skočil do složky C:\Documents and Settings\uživatel\Plocha a nastavil oprávnění pro všechny(včetně účtu system)že nesmí zapisovat (write)do té složky. K tomu musíš převzít vlastnictví (hledatelný zde na poradně)a čekal bych po restartu chybovou hlášku (viditelnou v prohlížeči událostí). Tím by se mohl označit viník. Pokud by viník byl explorer.exe ,měli by to dělat jeho načtené moduly (viditelné z process exploreru).