Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem omylem vymazaný zvuk

omylem jsem vymazala zvuk v nastavení to ukazuje že neexistuje zvukové zařízení, mám nootebok acer a windows xp, potřebovala bych radu jak ho zas dostat zpátky.

Slecna si zrejme nejakym zazrakom vymazala ovladace na tu zvukovu kartu. Viete si to overit tu: Pravy klik na Tento pocitac > Manage (spravovat) > Device manager (spravce zarizeni) > tu si skontrolujte, ci mate zlte vykricniky. Ak ano, preinstalovat ovladace zvukovej karty. Najdete ich na webe vyrobcu notebooku. Ak uvediete presny model, tak vam ich ochotne najdem.

žádný žlutý vykřičník tam není, a když najedu na nastavení-ovladací panely-zvuk tak to je celé šedivé a říká to že neexistuje zvukové zařízení,a typ počítače moc nevim byl to dárek u obrazovky je napsáno Aspire 1360

Pokud ti nejede zvuk ani po restartu, pak vlož tvoje CD,
které jsi dostala k notebooku, tam jsou ovladače ke tvojí zvukovce.
Nema problema, akorát musíš zvolit pokud možno přesně typ zvukovky,
která je na tvém NB, předpokládaje i pro tvůj Windows.