Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem omylem vymazaný zvuk

omylem jsem vymazala zvuk v nastavení to ukazuje že neexistuje zvukové zařízení, mám nootebok acer a windows xp, potřebovala bych radu jak ho zas dostat zpátky.

Slecna si zrejme nejakym zazrakom vymazala ovladace na tu zvukovu kartu. Viete si to overit tu: Pravy klik na Tento pocitac > Manage (spravovat) > Device manager (spravce zarizeni) > tu si skontrolujte, ci mate zlte vykricniky. Ak ano, preinstalovat ovladace zvukovej karty. Najdete ich na webe vyrobcu notebooku. Ak uvediete presny model, tak vam ich ochotne najdem.

Pokud ti nejede zvuk ani po restartu, pak vlož tvoje CD,
které jsi dostala k notebooku, tam jsou ovladače ke tvojí zvukovce.
Nema problema, akorát musíš zvolit pokud možno přesně typ zvukovky,
která je na tvém NB, předpokládaje i pro tvůj Windows.