Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem viry

našla jsem viry(červ) co s nima mám dělat?avast se ptá-smazat?opravit?přesunout do truhly?co je nejlepší a co s těma v truhle?dík za pomoc

nemohoucích drtičů kachlíků

Do teto kategorie jsi se svym prispevkem zaradil taky :i:

Stim rozdilem, ze ty uz to prehanis, snazis se tu ucelove prudit a brzy by tato poradna nemusela byt pro tebe pristupna. (muzes si machrovat na sve). Ac mas pokrocile znalosti v odstranovani viru a od mnohych by jsi zaslouzil obdiv, tvoje prispevky v posledni dobe zde na poradne te v ocich mnoha lidi zde znacne zesmesnily.

keci,keci,keci. vlasta přišla s problémem a utřela. a stačil i ten blbej vodkaz na viry.cz,
když už jste primárně proti mému fóru,kde dosahujeme,vzhledem k tomu že tam sme dva, stejně slušných výsledků v likvidaci šmejdů. zesměšňujete se vy. slovní hříčka složená ze tří nicků zde přítomných návštěvníků,tě urazila? hm...
a že by byla poradna.net pro mě nepřístupná?! kdo nemá na to aby se se mnou přel,hádal,polemizoval,diskutoval-ten mě stejně nezajímá;-)

ale,jo. v jednom máš pravdu. dneska sem ulogovanej a chtěl sem se pobavit. ale vy se prostě berete hrozně vážně. a já sem tady neviděl ještě jedinej vyřešenej trabl s virem.

a obdiv-jo to je paráda.lidi mi líbaj ruce. sem úplnej papež :-D
dva tisíce odvirovanejch kompů je dobrej výsledek za necelý dva roky

nemusíte psát nic o machrování-to sem už slišel. a sou to pěkný keci. sem ten nejskromější
baron na netu

tákže,dobrou,klidnou noc,poradno a nezlob se na Prášila:-*

vlasta přišla s problémem a utřela. a stačil i ten blbej vodkaz na viry.cz

A ty jsi ji pomohl svym prispevkem?

když už jste primárně proti mému fóru,kde dosahujeme,vzhledem k tomu že tam sme dva, stejně slušných výsledků v likvidaci šmejdů. zesměšňujete se vy

Nikdo neni proti tvemu foru, ale spamovat v konkurencnich poradnach a ucelove tady kazdyho urazet je dost stupidni a krajne nevhodny. Delej si co chces a jak casto chces, ale kazdej nema cas 10 hodin denne sedet u pc a pomahat lidem odstranovat dusledky, pricemz existuje efektivni, casove nenarocna a jednoducha prevence, ktera tomu predchazi.

slovní hříčka složená ze tří nicků zde přítomných návštěvníků,tě urazila? hm...

Asi jsi nepochopil.

kdo nemá na to aby se se mnou přel,hádal,polemizoval,diskutoval-ten mě stejně nezajímá

Ano, pro vetsinu neefektivne vyuziti casu.

Odvirovavej si kde chces, jiste to mnozi oceni, ale dle pravidel.
HOWGH

Edit: Dobrou :-)