Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem viry

našla jsem viry(červ) co s nima mám dělat?avast se ptá-smazat?opravit?přesunout do truhly?co je nejlepší a co s těma v truhle?dík za pomoc

Velmi nekvalifikovaná odpověď. V případě šikovně napadených komponent, potřebných pro jetí OS, může mít jejich případné smazání, stejně jako odklízení do karantény (pokud to samozřejmě půjde) fatalní následky nenajetí byť napadeného OS. Pak nebude možné ani dále opravovat.

nemohoucích drtičů kachlíků

Do teto kategorie jsi se svym prispevkem zaradil taky :i:

Stim rozdilem, ze ty uz to prehanis, snazis se tu ucelove prudit a brzy by tato poradna nemusela byt pro tebe pristupna. (muzes si machrovat na sve). Ac mas pokrocile znalosti v odstranovani viru a od mnohych by jsi zaslouzil obdiv, tvoje prispevky v posledni dobe zde na poradne te v ocich mnoha lidi zde znacne zesmesnily.

keci,keci,keci. vlasta přišla s problémem a utřela. a stačil i ten blbej vodkaz na viry.cz,
když už jste primárně proti mému fóru,kde dosahujeme,vzhledem k tomu že tam sme dva, stejně slušných výsledků v likvidaci šmejdů. zesměšňujete se vy. slovní hříčka složená ze tří nicků zde přítomných návštěvníků,tě urazila? hm...
a že by byla poradna.net pro mě nepřístupná?! kdo nemá na to aby se se mnou přel,hádal,polemizoval,diskutoval-ten mě stejně nezajímá;-)

ale,jo. v jednom máš pravdu. dneska sem ulogovanej a chtěl sem se pobavit. ale vy se prostě berete hrozně vážně. a já sem tady neviděl ještě jedinej vyřešenej trabl s virem.

a obdiv-jo to je paráda.lidi mi líbaj ruce. sem úplnej papež :-D
dva tisíce odvirovanejch kompů je dobrej výsledek za necelý dva roky

nemusíte psát nic o machrování-to sem už slišel. a sou to pěkný keci. sem ten nejskromější
baron na netu

tákže,dobrou,klidnou noc,poradno a nezlob se na Prášila:-*

vlasta přišla s problémem a utřela. a stačil i ten blbej vodkaz na viry.cz

A ty jsi ji pomohl svym prispevkem?

když už jste primárně proti mému fóru,kde dosahujeme,vzhledem k tomu že tam sme dva, stejně slušných výsledků v likvidaci šmejdů. zesměšňujete se vy

Nikdo neni proti tvemu foru, ale spamovat v konkurencnich poradnach a ucelove tady kazdyho urazet je dost stupidni a krajne nevhodny. Delej si co chces a jak casto chces, ale kazdej nema cas 10 hodin denne sedet u pc a pomahat lidem odstranovat dusledky, pricemz existuje efektivni, casove nenarocna a jednoducha prevence, ktera tomu predchazi.

slovní hříčka složená ze tří nicků zde přítomných návštěvníků,tě urazila? hm...

Asi jsi nepochopil.

kdo nemá na to aby se se mnou přel,hádal,polemizoval,diskutoval-ten mě stejně nezajímá

Ano, pro vetsinu neefektivne vyuziti casu.

Odvirovavej si kde chces, jiste to mnozi oceni, ale dle pravidel.
HOWGH

Edit: Dobrou :-)