Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lcd monitor

Dobrý den .,chci se zeptat jaký je lepší lcd monitor - lg 19 palců kontrast 5000:1 5ms
nebo - lg 22 palců kontast 1000:1 5ms
chci jeden z nich koupit a nevim který je lepší ten větší je jen o 1000 kč dražží,,děkuji

Skoda, ze neuvadzate konkretne modely, znacky. Model od modelu sa mozu lisit a tym cislam kludne neverte, casto klamu alebo minimalne zavadzaju. Mozu vam napisat k LCD, ze ma kontrast hoc aj 10.000:1. Len zabudnu spomenut, ze je to dynamicky kontrast a ten staticky sa kludne moze sklznut na hodnotu 1.500:1 a uz je z neho priemerny monitor. Takisto rychlost odozvy. Nie je jedno, ako to meraju (ci je to grey-to-grey alebo black-to-gray) atd atd. Neverte cislam, verte vlastnym ociam.

Takze moja rada:
1. nabuduce piste konkretnejsie
2. ak mate moznost, navstivte klasicky "kamenny" obchod, tam si ich na vlastne oci dajte predviest a potom ich lacnejsie kupte na nete
3. neverte marketingu kazdeho cinana

:-)

Stastnu ruku pri vybere.

to bude z kamenného obchodu jde o lg L194WS-SF 19 palců nebo lg L222WS 22 palců
ještě prosim nevite jak zjistim zdroj napětí mého pc??chci koupit gragickou kartu ge force 7600 já mám ještě agp tak bych chtěl vědět jestly my ji utáhne,

k LCD: pri oboch by som videl ako nevyhodu, ze obsahuju iba D-SUB (analogovy) vstup a digitalny nie. S digitalnym by ste v buducnosti (ak aj v sucastnosti mate na GK len analogovy vystup) mohli dosiahnut kvalitnejsi obraz.

k zdroju: Znacka zdroja sa softverovo zistit neda, jedine pozriet fakturu, ktoru ste dostal PC. Ak mate fyzicky pristup k skrinke PC a nie je zapecateny kvoli zaruke, tak odnimete bocny kryt a hore vzadu za mechanikou najdete zdroj a na nom stitok, na nom potrebne udaje (vyrobca + w) zistite.

EDIT //

ale tu otazku so zdrojom ste uz predsa raz polozil a touchwood napisal de facto detto, co ja tu:

Pokud chceš vědět, jak výkonný zdroj máš v počítači, je třeba sundat bočnici z PC a na zdroji (kovová krabice umístění v rohu PC (s mnoha z ní vedoucími barevnými kabely) je nalepena nálepka se jménem výrobce, a Wattáží (výkon -nejen zdroje- se určuje ve Wattech). Podotýkám, že máš-li nějaký neznačkový zdroj (typu Eurocase, KME, Redstar, LC apod.), je třeba jeho "papírové" hodnoty snížit minimálně o 30%, tj. je-li na něm napsáno 400W, počítej, že ten zdroj bude dávat max. 300W! :i: