Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem slabe pc ?

Zdravim

Potreboval bych poradit ohledne moji pc sestavy :
OS: windows XP
CPU: AMD Athlon 64 X2 5600+
GPU: ATI Radeon X1950 XTX
Paměti: 2048 MB
Motherboard: M2N-E SLI
Asi před týdnem sem nainstaloval hru Crysis, ale když sem spustil, zjistil sem že pc tolik nestiha( při benchmarku ve hře sem dosáhl na 1280*1024, vše high, bez AA asi 12 průměrných FPS), což mě trochu naštvalo, ale řikal sem si že hold Grafická karta už hru nestihá. Později jsem však našel na netu, konkrétně na youtube, gameplay crysis lidí, se stejnou GPU i podobnou sestavou jak já, ale hru jedou na max, s fps 30+. Tak sem si stáhnul 3dmark 06, spustil test, abych zjistil jak sem s pc na tom a pc mi na defaultnim nastavení najelo pouze 4842 bodu. Našel sem si na stránce kam 3dmark odkazuje (service.futuremark.com) porovnání s pc podobnym jako mám já (stejný CPU i GPU, stejně pamětí a dokonce i stejnou deskou) a toto pc dostalo asi 9000 bodů, víc jak dvojnásobek co já.
A já se ted ptám v čem by mohl být problém ?
Ovladače nejnovější mám ( zkoušel sem i ty Omegy, bez rozdílu ), netušim kde by mohl být problém, děkuji za jakékoliv odpovědi.

Pod Vistou půjde Crysis ještě pomaleji. Mám pár kamarádů co zkoušely demo a nikomu to nešlo nějak pěkně.
Já mám X2 4200+ a x1950pro jelo mi to v 1280 a detaily na střední bez AA tak kolem 22fps.
Tu Ati 3870 si klidně kup za tu cenu je to dobrá grafika, rozdíl je znát, procesoru se neboj dnes už grafiky nebrzdí.

Tak mě to jede na nastaveni co ty <30 fps, ale ja nemuzu hrat hru se sebemenšim cukanim ci zpomalenim, to si vzdycky radsi hodim hnusny nastaveni, hratelnost u me vyhrava, takze sem si to radsi nahodil na low a jel to na 50+ fps. Sice ta hra nebyla tak pěkná, ale jelo to plynule, i když tahle hra je docela plynula i s těma 35 fps. Takovy cod4 když spadne pod 50 tak uz je to pomalu nehratelny