Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zhodnotte PC

Stavim kamosovi, tak co si o tom myslite ?

(grafika Photoshop, Illustrator, Indesign, 3DMax, hry)

>case - Thermaltake VG8000BNS Wing RS101
>zdroj - Asus A-55GA 550W
>zakl. deska - Asus P5K/EPU - Intel P35
>zvukovka - integrovana na zakl. desce
>sitovka - integrovana na zakl. desce 1GB
>procesor - Intel Core2 Duo E8200 2,66GHz 6MB 1333MHz 775pin BOX
>pamet - Kingston DIMM 2048MB DDR II 1066MHz KHX8500D2K2/2G
>graf. karta - GigaByte GeForce 9800GTX GV-NX98X512H-B 512MB, PCI-E-
>harddisk - Samsung SpinPoint T HD501LJ - 500GB SATA II
>disketa - FDD mechanika černá - 3,5" 1,44MB
>vypalovacka - Samsung SH-S202H OEM černá
>klavesnice - A4tech G600
>myš - A4Tech X750F-1

lepsi skrin na vyber, on na ni chce setrit
>case - CoolerMaster Centurion 534+ Black

>system - Microsoft Windows Vista Home Premium 64bit CZ OEM
pokud Visty, tak jeste jedna pamet
>pamet - Kingston DIMM 2048MB DDR II 1066MHz KHX8500D2K2/2G

za mně ok. Já bych sice dal pálítko od LG (ověřená kvalita a trvanlivost) a Logitech klávesnici a myš, ale to jsou osobní preference.

P.S.: Podotýkám, že Adobe 64b systémy nepodporuje (osobní zkušenost s jejich hotline) a jejich programy tam moc dobře nefungují.

Ohledne DVD souhlas s TW. Pri dnesnich cenach pameti tam nacpi 2x2GB (a doporucim Corsair). Flopina? No, proti gustu... Zdroj je skvely (znam), ale zkus si tu najit thread o zdrojich Corsair. Jinak je to dobra, vyvazena sestava. Bizuterii neresim.

No tam jespis otazka jestli 2x1GB nebo 4x1GB (podle toho, jestli tam pujde WinXP nebo Visty 64bit), co jsem koukal tak 2x2GB je drazsi.

Floppy jsme tu onehda rozebirali a ja jsem zastance teto starozitnosti za stovku.

LG nesnasim, se Samsungem mam dobrou zkusenost, takze tady je volba jasna. Ony mechaniky Samsung jsou stejne Toshiby.

Ho a ty klavesnice a mys A4tech jsou kvuli penezum, navic tu mys co tam pisu vlastnim a osobne bych ji nevymenil ani za nejakyho Logitecha za 2000,-

Kup 2x2GB. Tech par penez te nezabije a nezabije te ani ono nealokovane pulgigo u 32bit OS. Ja LG snasim, ale nechci vyvolavat flame - chces-li Samce, kup Samce. Jak jsem rekl, bizuterii neresim, ale preferuju velky enter a nelagujici mysi. Klavesky beru Samsungy za kilo, mysi toliko Mrkwosoft (mam-li do toho co kecat - kdyz si zakaznik vybere neco jineho, jeho vec).

Na skříni se nevyplatí šetřit ale TT neni špatná volba.
Disketovka dneska no nevim to je vyhozeny kilo, to je lepsi 5x:beer:
Myš A4Tech x7 mám doma suprová ergonomie a perfektní kluznost ale zdá se mi že snímání není tak kvalitní, občas odskakuje a někdy je méně přesná, doporučil bych Genius.
Pamět určitě 4GB bez ohledu na OS.
Vypalovačka Samsung prej dobrý ale mám s ní špatné zkušenosti doporučil bych LG.
HDD místo Samsungu bych vzal Hitachi nebo Western Digital je lepší si trochu připlatit.;-)
jinak je to pěkná sestava.

(ještě místo Intelu a nVidie bych dal AMD-ATi)ale to záleží na tom co od toho čekáte.

doporučil bych Genius

Z deste pod okap :-). Mrchosoft nebo Logitech (pro parice snad jeste Razer). Nic jineho nebrat.

místo Samsungu bych vzal Hitachi nebo Western Digital

Ee. Samsungy jsou dobre (a levne) disky. Chces-li vetsi vykon, bez do Seagate "AS" rady s 32MB cache. Hitachi jsou tiche, ale zdechle, WDcek jsem v posledni dobe nejak moc reklamoval.

Nevím co máte proti Geniusu sice není na pohled pěkná ale vlastnosti jsou dobré.

Seagate je oproti Hitachi a WD dost hlučný, WD mám doma hodně a nikdy s ním ještě nebyl problém.
Samsung je levnejsi ale to je asi vedlejší když má někdo soft za, jak říkal Karel.

Proti Geniusu mam snad vsecko. To uz radeji ten A4-tech. Tato firma (Genius) produkovala, produkuje a produkovat bude pouze shity a podivnosti (drevene repraky budiz cestnou vyjimkou). Seagate je ponekud hlucnejsi, ale to zalezi na bedne - ony totiz ty disky trochu vic vibruji, coz kvalitni case do znacne miry eliminuje. Seeky tak hrozne nejsou. Hitachi (v teto tride) je zdechlina zdechla a to je smutny fakt. WD pokladam za velmi slusnou znacku, ale osobni zkusenosti z cca roku a pul zpet mi ho odsunuly na vedlejsi kolej.