Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zhodnotte PC

Stavim kamosovi, tak co si o tom myslite ?

(grafika Photoshop, Illustrator, Indesign, 3DMax, hry)

>case - Thermaltake VG8000BNS Wing RS101
>zdroj - Asus A-55GA 550W
>zakl. deska - Asus P5K/EPU - Intel P35
>zvukovka - integrovana na zakl. desce
>sitovka - integrovana na zakl. desce 1GB
>procesor - Intel Core2 Duo E8200 2,66GHz 6MB 1333MHz 775pin BOX
>pamet - Kingston DIMM 2048MB DDR II 1066MHz KHX8500D2K2/2G
>graf. karta - GigaByte GeForce 9800GTX GV-NX98X512H-B 512MB, PCI-E-
>harddisk - Samsung SpinPoint T HD501LJ - 500GB SATA II
>disketa - FDD mechanika černá - 3,5" 1,44MB
>vypalovacka - Samsung SH-S202H OEM černá
>klavesnice - A4tech G600
>myš - A4Tech X750F-1

lepsi skrin na vyber, on na ni chce setrit
>case - CoolerMaster Centurion 534+ Black

>system - Microsoft Windows Vista Home Premium 64bit CZ OEM
pokud Visty, tak jeste jedna pamet
>pamet - Kingston DIMM 2048MB DDR II 1066MHz KHX8500D2K2/2G

Ohledne DVD souhlas s TW. Pri dnesnich cenach pameti tam nacpi 2x2GB (a doporucim Corsair). Flopina? No, proti gustu... Zdroj je skvely (znam), ale zkus si tu najit thread o zdrojich Corsair. Jinak je to dobra, vyvazena sestava. Bizuterii neresim.

No tam jespis otazka jestli 2x1GB nebo 4x1GB (podle toho, jestli tam pujde WinXP nebo Visty 64bit), co jsem koukal tak 2x2GB je drazsi.

Floppy jsme tu onehda rozebirali a ja jsem zastance teto starozitnosti za stovku.

LG nesnasim, se Samsungem mam dobrou zkusenost, takze tady je volba jasna. Ony mechaniky Samsung jsou stejne Toshiby.

Ho a ty klavesnice a mys A4tech jsou kvuli penezum, navic tu mys co tam pisu vlastnim a osobne bych ji nevymenil ani za nejakyho Logitecha za 2000,-