Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem procesor

nevíte kde bych mohl sehnat lepší procesor mám desku ak 38 n a amd athlon xp 2000+ socket 462,, potřeboval bych poradit jaký mám koupit aby tam šel byl výkonější a šel my tam díky

Za posledne dva dni sem vkladate otazky s nicnehovoriacim predmetom, co zbytocne zdrzuje pri rieseni problemu - mnoho schopnych odpovedi si tymto odpisujete - dobrovolne. Niektori viac ako schopni ludia na podobne otazky proste neklikaju uz len z principu. Zamyslite sa, co sa z tychto predmetov da tusit:

procesor, GRAFIKA, oprava, napětí??, lcd monitor

Mimochodom pre novoprislych vymysleli moderatori cast: Nez polozite dotaz, kde sa dozviete hned v prvom bode:

1) Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď.

tak oprava a napětí máte asi pravdu ale pod procesorem,grafikou a lcd monitorem si myslim že si každej vybaví že se to zřejmě týká těhle věcí,mám tedy napsat co ?? do předmětu popsat celej problém,?nebo třeba výměna procesoru?? dík za radu ,,sem tady poprvé

Ak sa zamyslite, asi zistite, ze otazka s predmetom Procesor sa moze tykat opravy CPU, prehrievania CPU, vymeny CPU, vyberu CPU a milion inych problemov a otazok ohladom CPU. A kazdy sa rozumie do niecoho ineho.

Ja by som bol volil nadpis: "Aky CPU kupit pre socket 462?" alebo Vymena "CPU pre socket 462".

Takisto LCD monitor je siroky zaber moznych tem, lepsie by bolo byvalo: "Kupa LG 22" LCD - ktory vybrat?" alebo "Poradte s kupou 22" LCD". Atd atd.

Proste nech uz predmet navadza na rieseny problem. To je v poriadku, ze ste tu prvy krat, avsak o to slusnejsie a potrebnejsie by bolo precitat si pravidla tejto poradne, nech tu nerobite zbytocne faux pas :-)

i když existují i výkonnější procesory do téhle desky, tak se to už nevyplatí. Ty nejlepší kousky už nové stejně nebudou (takže to znamená aukro, bazary atd.).
Ještě pořád může ten PC sice dobře sloužit jako psací stroj, ale se sebelepším procesorem už mu tzv. ujel vlak.