Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem procesor

nevíte kde bych mohl sehnat lepší procesor mám desku ak 38 n a amd athlon xp 2000+ socket 462,, potřeboval bych poradit jaký mám koupit aby tam šel byl výkonější a šel my tam díky

i když existují i výkonnější procesory do téhle desky, tak se to už nevyplatí. Ty nejlepší kousky už nové stejně nebudou (takže to znamená aukro, bazary atd.).
Ještě pořád může ten PC sice dobře sloužit jako psací stroj, ale se sebelepším procesorem už mu tzv. ujel vlak.