Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký SW funguje a nefunguje na Vista x64?

Zdravím, rozhoduji se, zda si pořídit Windows Vista 32-bit nebo 64-bit. Proto bych chtěl posprosit uživatele 64-bit verze Windows Vista zda by mohli napsat, které programy se jim na nich nepodařilo rozchodit a které fungují bez problémů. Nerad bych byl později překvapen.
Předem díky.

Vyuziju tematu:

Co byste dali na notebook - Core2Duo T7250, GeForce 8600, 2GB RAM, 320GB disk (nejaky MSI, ted nevim z hlavy presne), ovladace jsou pro 32 i 64. Nemuzu se ale rozhodnout, ktery Visty koupit, jestli 32 nebo 64. Notas se dodava bez OS, takze k tomu musim neco koupit - "linux nechci, obcas si chci hodit nejakou hru".:))
Jinak vicemene domaci notas, obcas neco do prace, ale tam potrebuju jen Photoshop a to mi rikal kamos, ze je snad jedina vec od Adobe, ktera bezi v pohode i pod 64 bit.

1. se 2GB nechápu, proč chceš 64b OS
2. Photoshop samozřejmě na 64b Windows nefunguje korektně, nefungují pluginy, padá, je to prostě z pohledu programování sračka (jako vše od Adobe)
3. 64b OS jsou obecně pomalejší, svůj hendikep ale vyvažují podporou větší RAM pro 64b aplikace (které ovšem na platformě Windows znám snad jen 3-4 a všechny jsou serverové)