Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vylepšení PC.

Dobrý den,
můžete mi prosím dotáhnout tuto konfiguraci k nejlepšímu zlepšení. Slouží ke kancelářským pracem + internet a úpravě obrázků Zonerem.
Zákl. deska: Asus P4SP-MX ... Socket 478; Chipset MB SiS 651; RAM -DDR (333 MHz) sloty 2x; FSB 533 MHz
Procesor: Intel Celeron 2400 MHz
OS: WXP Professional SP2 OEM
Tento HW zachovat a následující změnit.
Pracovní paměť je 352 MB :x: (128 + 256 MB). Chci dát 1GB a je lepší jedna RAM nebo (KIT 2x512MB)?
Pevný disk: ST340014A (40 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/100) Změnit na tak asi 200 GB
Stávající stav je líný jak veš. PC bylo sestaveno v lednu 2008 fa COMFOR pro osobu neznalou - důchodkyni. Další podrobnosti neznám.

To je masakr...

Jak už bylo řečeno, přidej RAM (1GB v jednom modulu) a disk můžeš samozřejmě vyměnit také (více než 250GB bych nedával, nemá to IMHO smysl na to, co se s tím bude dělat a co se s tím vůbec dá dělat).

Dík vám všem za reakce, tímto jsem chtěl ne sobě, ale té důchodkyni dát důkaz, že nekecám. Vždyť to dělali odborníci - mně z jiného oboru velmi známé rčení. Já osobně jsem si sestavil právě od rad z této poradny svou sestavu a již měsíc jsem spokojen. Otázka je bude li to reklamovat. Neznám podmínky zadání.