Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KOŠ

dobrý den chtěla bych se zaptat když jsem nějakou složku vymazala z koše jde to ještě nějakým způsobem obnovit???udělala jsem to omylem a ted toho lituji... děkuji za odpověd napiště mi odpověd prosim na email: tramtrlina@seznam.cz děkuji mockrát

Myslím si, že je důležité na toto myslet dopředu a mít připravený nějaký contra eraser software na flash. Dále data mít jinde, jen ne na C:\ , to platí i pro složku Dokumenty a najdou se i jiné, které mohou být na jiném oddíle. Dobrý je stařičký program Restoration 2.5.14. A ještě mě napadá předem se to naučit a dostat do krve. To platí pro každou práci. A když se to stane tak okamžitě jednat, aby nebyla přepsána. Je tu ještě jeden zádrhel, že se to nepodaří a to jak jsou data mazána. Jestli si je někdo maže nějakým programem, který několika násobně data přepisuje tak má smůlu. I takový CCleaner, který si tak nastavíte vám data přepíše a šmytec a pláč.