Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak zapojit grafiku GE FORCE 7600 GS GIGABITE 256 MB

MÁM tuto grafiku a nevim jak ji zapojit,z druhé strany je takový obdélník a tam 4 takové konektůrky,tam mám něco zapojit?,jde o agp co když v mém počítači nic takového nebudu mít?k čemu to tam je,,?nedostal sem k tomu nic v češtině a to sem to objednával od czech computer
v angličtině u toho obrázku píšou--After instalation,please connect the power cable to your graphics card,or the system will not boot. díky za radu

je u toho jen taková redukce kde je z jedné strany jak se tam zapojuje monitor a zdruhé nevim asi na digitál,,nerozumym tomu a pak ještě krabička kde jsou tři otvory a S video out nic jiného,,tak ted nevim co s tim? nic jiného u toho opravdu nejni

After instalation,please connect the power cable to your graphics card,or the system will not boot.

Po instalaci, prosím, připojte napájecí kabel do vaší grafické karty, jinak systém nenabootuje.

Pokud váš zdroj nemá onen napájecí konektor, musíte si sehnat redukci, která byla zmíněna výše. Bez toho tu kartu nemůžete provozovat.

- buď to má speciální konektor, a pak je součástí příslušenství karty kabelová redukce (drátová prodlužka) z molex konektoru (konektor pro CDROM) na konektor umístěný na kartě
- nebo (a to je častější u AGP karet) je na kartě pinový konektor pro napájecí konektor od floppy mechaniky

P.S.: Výhercem soutěže o největší počet dotazů k jednomu tématu se stává Aviatikmates 8-)

díky moc,já to ted otevřel a kupodivu před třemi roky nato mysleli,a bylo to tam,tak sem to zapojil a vše funguje,hrál sem chvilku nhl 08 a dobrý ani napětí zatim nic nedělá,snad to takhle vydrží,jen ted mám problém a nevim co s nim,co sem měl fotky v počítači tak když sem dřív dal nějakou tu fotku jako tapetu tak dobrý ted když to udělám tak abych měl tři obrazovky,jak ty fotky zmenšim?? díky,,ještě že jsi tady

náhodou sem tu grafiku vyměnil i zapojil přídavné napájení,každej přece nemůže znát všechny ty vnitřnosti v počítači,ale jinak všem dík za pomoc,kdyby nebylo víc lidí jako já,co by jste tady jinak dělali, ? naco by ta poradna byla? přemýšlej o tom chvilku ??!!

MM má ale pravdu - velmi rychle můžeš zničit mnoho věcí, když to zapojíš špatně... Já taky neopravuju auta nebo televize, protože tomu nerozumím, tak do toho raději ani nelezu. Dnes má spousta lidí názor, že "počítačům rozumí každý" a že "To nic není, to zvládne i cvičený lachtan". Důsledky tohoto přístupu bývají někdy dost tristní.

Na test ako taky asi nie ale mozes si tam pustit 3dmark06 download, ci to pobezi stabilne, a este myslim ze v ntune_5.05.54.00.html je aj nejaky test. Len tam v tom ntune prosimta nic nenastavuj a po otestovani to radsej odinstaluj.

Inac grafiku moc testovat nejde, ptz vystup ide na obrazovku, takze musis na to cumet - testovanie by malo spocivat v tom ze tam pustis nejaku hru apod (alebo ten 3dmark) a pozeras sa ze ci to zobrazi dobre.