Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak zapojit grafiku GE FORCE 7600 GS GIGABITE 256 MB

MÁM tuto grafiku a nevim jak ji zapojit,z druhé strany je takový obdélník a tam 4 takové konektůrky,tam mám něco zapojit?,jde o agp co když v mém počítači nic takového nebudu mít?k čemu to tam je,,?nedostal sem k tomu nic v češtině a to sem to objednával od czech computer
v angličtině u toho obrázku píšou--After instalation,please connect the power cable to your graphics card,or the system will not boot. díky za radu

náhodou sem tu grafiku vyměnil i zapojil přídavné napájení,každej přece nemůže znát všechny ty vnitřnosti v počítači,ale jinak všem dík za pomoc,kdyby nebylo víc lidí jako já,co by jste tady jinak dělali, ? naco by ta poradna byla? přemýšlej o tom chvilku ??!!

MM má ale pravdu - velmi rychle můžeš zničit mnoho věcí, když to zapojíš špatně... Já taky neopravuju auta nebo televize, protože tomu nerozumím, tak do toho raději ani nelezu. Dnes má spousta lidí názor, že "počítačům rozumí každý" a že "To nic není, to zvládne i cvičený lachtan". Důsledky tohoto přístupu bývají někdy dost tristní.

Na test ako taky asi nie ale mozes si tam pustit 3dmark06 download, ci to pobezi stabilne, a este myslim ze v ntune_5.05.54.00.html je aj nejaky test. Len tam v tom ntune prosimta nic nenastavuj a po otestovani to radsej odinstaluj.

Inac grafiku moc testovat nejde, ptz vystup ide na obrazovku, takze musis na to cumet - testovanie by malo spocivat v tom ze tam pustis nejaku hru apod (alebo ten 3dmark) a pozeras sa ze ci to zobrazi dobre.