Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je to tady!

Minisukňová část roku začala! Zasejc se vyplatí občas vstát od počítačů a zvedout hlavu.
Fotodokumentaci jsem nepořídil, ale hlavu, tu mám plnou. ::):-p

ale hlavu, tu mám plnou.

Tak to bys měl rychle uvolnit tlak, než ti hlava praskne. Přetlakový ventil naješ na přední částí svého těla, zhruba 20 cm od pupku dolů. Návod k použití tohoto ventilu určitě znáš, pokud ne, najdeš ho na internetu.