Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je to tady!

Minisukňová část roku začala! Zasejc se vyplatí občas vstát od počítačů a zvedout hlavu.
Fotodokumentaci jsem nepořídil, ale hlavu, tu mám plnou. ::):-p

ale hlavu, tu mám plnou.

Tak to bys měl rychle uvolnit tlak, než ti hlava praskne. Přetlakový ventil naješ na přední částí svého těla, zhruba 20 cm od pupku dolů. Návod k použití tohoto ventilu určitě znáš, pokud ne, najdeš ho na internetu.

Fuj, třičtvrtě metra na hlavě! Pro mě je noční můra, buď je s tím hromada práce, aby to nějak vypadalo, nebo to bývá stažený do umaštěnýho ohonu.
Já preferuju 0,5 - 2cm a už se zase poohlížím po strojku. Možná deformace z vojny.

Co se každej diví. To je jednou jasný. Hezký holky přilítly z teplejch krajin. V zimě tady zůstávjí jen vrány a obyčejný holky.

Dneska na mě furt zezadu troubili, že nejedu na zelenou, jak jsem obdivoval čerstvý přírůstky z teplejch krajin.