Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opět problém s BSOD Poradte pls

Ahoj už kdysi sem tady řesil problém s BSOD ten se mě uspěšně podařilo vyřešit a to tak že sem z 32-bit OS přešel na 64-bit OS. 3/4 roku byl klid a ted je to tady znova za poslední týden sem každý den viděl BSOD s chybu MACHINE_CHECK_EXCEPTION. (Předtim to bylo IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL) OS spadne vždy zcela nečekaně a bez jakéhokoliv upozornění někdy padá hned po startu někdy až třeba po hodině zapnutí. Zkoušel sem přeinstalovat win a nepomohlo to PC je bez viru apod. Memtest taky Ok. Teploty kompoment sou normalní. Jediny co mě napadá je to že me odchazi ňáký HW. na strankách MS tady: cs
se píše tohle:

Toto chování je záměrné.

Zčehož chápu že tomu nelze nijak předejít. Os je winXP
neví někdo čím by to mohlo být. budu vděčný za jakoukoliv radu :-) předem dekuju.

A dovolím si sem přidat ješte jeden dotaz a to na jakých chipsetech bude fungovat graficka karta Ati HD3870x2 :-)

Tak sem už asi přišel proč mě to padá :-) prohlídl sem kondenzátory na zakl. desce a našel 5 kondenzátorů (prohlídl sem jenom ty velke) a zjistil sem že sou celý nafouklý což asi nebude dobře :-) takže je v háji zakl. deska a čeká mě výmena desky a k tomu ještě CPU a Ramky ptz mam CPU A se socketem 939 a desky se socketem 939 se už neprodávaj a z bazaru nechci takže sem možná časem napíšu další post až si nebudu vědět rady s koupi zákl. desky