Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit bod obnovení-XP

Pokus o bod obnovení :
Stav počítače nemůže být obnoven,nebyly provedeny žádné změny.
Zkusil jsem 5 bodů obnovení,pokaždé toto.
Jenže minimálně jsem mezitím za měsíc odinstaloval program Flv to Avi a nainstaloval i odinstaloval AdAware 2007.
XP lžou ?

Už mnohokrát mě zachránil před reinstalací operačního systému Windows XP
program ERUNT pro kompletní zálohu a obnovu systémových registrů.
Každý den automaticky vytvoří zálohu do složky Windows pod názvem ERDNT.
V případě nějakého problému stačí poklepat na složku s určitým datem
a je obnoven stav systému. Ke stažení je i čeština.
Odkaz: erunt