Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neukazuje se hladina inkoustu

Ahoj, potřebuju radu...mám Epson c20 a neukazuje mi hladinu inkoustu3-[ neřááád jeden....ani černyyy ani barevný. Tedm mi bliká, že mi došel...ale nevim zda ten či onen....Tiskárnu jsem instalovala již po třetí, ale nepomohlo to...nevíte čím by to mohlo býta zda se stím dá neco delat????Dekujiiii;-)

Ano,přesně tak,předvolby tisku a hlavně při zapnuté tiskárně.Mě to taky neukazovalo stav inkoustu v mé 10 let staré Epson Stylus DX4400.Přes ikonku tiskárny se mi stav nezobrazoval ale v NB W10 v nastavení tiskárny a skenery,levý klik na tiskárnu,klik na spravovat,klik na předvolby tisku.