Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ICQ - Připojení k HTTP tunelu

Ahojte, omlouvám se, ale bohužel nevím kam to zařadit tak tak:-D Teď k problému: ICQ mi pořád nechce naběhnout s tím že to hlásí neustále pokus o opětovné přihlášení a pak to nahodí chybovou hlášku - připojení k http tunelu se nezdařilo - s tím že tam mám odkaz na nastavení připojení atd...nevíte co s tím? už jsem zkoušel kdeco3-[3-[3-[:.(:-[ Děkuju moc za odpovědi

firewall v ziadnom pripade nevypinaj. Chod do start-nastavenia-ovladacie panely-windows firewall, a na prostrednej karte (vynimky) si pozri ci tam mas zaskrtnutu vynimku pre ICQ, prip. tam ten riadok s ICQ odstran, a potom sa ta pri dalsom spusteni ICQ musi Windows opytat ze ci ICQ blokovat, zvolis ze neblokovat. P.S: plati pre WindowsXP SP2, kedze verziu Windows si uspesne zatajil, a kupodivu to nie je jedno, ze. http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz

A za druhe treba napisat ako sa pripajas do internetu a ako mas nastavene nastavenia ICQ (karta na ktorej su nastavenia o pripojeni)