Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mate nejaky typ na wordpress theme kdyz chci stranky o youtube videiich

Zdravicko na youtube jsou tisice uzasnych videiich, tak jsem si rekl proc si neudelat malej webik a ty nejhezci ukazat svetu...fakt malej webik nic extra... znate nekdo nejakou sablonu(theme) ve wordpressu ktera by se na to hezky hodila?....prave uzitecne by byly funkce jako:
hodnoceni videii
zobrazovani po strane treba 5 nejvice hodnocenych videii
pridavani videii neprihlasenemu uzivateli
zobrazovani na predni strane nejak hezky nova videa...

Diky za tip

Ani nemusí být textový odkaz - místo watch
si tam okopčí embed player, který je u každého videa.
<object width="425" height="355"><param name="movie" value="1R37cTT8Pyc&hl=en"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="1R37cTT8Pyc&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>

Stahovat na disk by mě nenapadlo.:))