Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno DirectX 10

Pořídil jsem si novou GK 8800GT podporující DirectX 10. Vistu nepoužívám a zatím nechci. Od někoho jsem slyšel, že je možno nainstalovat do WindowsXP nějaký program, který umožní použití DirectX 10 ve WXP.
Poraďte kde ho lze stáhnout a jest-li to funguje?
Předem díky
PR

Zítra až příjdu dom tě přesvědčím že DirectX10 do Win XP dostaneš já ho tam mám a je to znát na hrách.Když budeš chtít tak ti ten DirectX pošlu.Teďka jsem v práci ale můžu ti to ukázat v Everestu stahoval jsem to pro kámoše ten taky nevěřil že tam mám 10
Verze EVEREST v3.50.761/cz
Modul benchmarku 2.1.169.0
Domovská stránka www.lavalys.com
Typ zprávy Asistent zpráv
Počítač 5FCACAA1BD5347A
Vytvořil administrátor
Operační systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600 (WinXP Retail)
Datum 2008-04-16
Čas 17:25

Přehled

------------------------------------------------ --------------------------------

Počítač:
Typ počítače Víceprocesorový osobní počítač s rozhraním ACPI
Operační systém Microsoft Windows XP Professional
Service Pack OS Service Pack 2
Internet Explorer 7.0.5730.13
DirectX 4.10.00.6000 (DirectX 10)
Jméno počítače 5FCACAA1BD5347A
Jméno uživatele administrátor