Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno odinstalace

Dobrý den, většina programů (teď například antivir ESET) nejdou odinstalovat a vždy se objeví- "nelze získat přístup k umístění v síti all users profile start menu programs start up. Prosím o radu, jak tento problém vyřešit. (OS win. XP)Děkuji, s pozdravem Aki.

odinštaláciu prevádzať s administrátorskými právomocami a pred odinštaláciou nezabudnúť povypínať všetky rezidentne spustené súčasti programov-napr rezidentnú ochranu pri antivíruse,pozrieť,či odinštalovávaný program nemá aktívnu ikonu dolu na lište pri hodinách ap.