Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto tvorba www

Chcem začať robiť www stránky. Vlastne som už začal a dosiahol som aj dobré výsledky , čo sa týka prístupov. Ale 3-[ robím to vo front page. Chcem začať robiť nejakým spôsobom , ako by to malo byť - čiže ako robia profesionáli. Čo by ste mi odporučali? aký program a pod.? Prosím o radu ľudí , ktorí tvoria www stránky profesionálne.Ďakujem.

Vzhledem k tomu, že jsi delal v FrontPage, delal jsi zřejmě pouze staticke stránky - pokud chces delat prof, musis delat rozhodne dynamcike :-), tedy prvni logicky krok neni ani tak výběr softu na tvorbu, ale směr kterým se dáš : ASP, PHP, JSP, CGI (to je tu jen do počtu :-D ) a podle toho bych volil prostredi/IDE ve kterem budes psat. Vetsinou se zacina s LAPM - Linux,Apeche,PhP,MySQL - pak třeba PsPad jako editor. Pokud zvolis treba to JSP, pak bych sahnul po NetBeans...

Jen opravim - JSP je Java Servers Pages nikoliv JavaScript- je to DOST PODSTATNEJ rozdil:

JS/JavaScript - bezi na klientovi. A pouziva se treba k validaci formularu (na strane klienta, pred odeslanim) ci zmeny vhledu www.
JSP/Java Servers Pages bezi na serveru a je to to co jsem chtel jmenovat a patri do stejne kategorie jako PHP/ASP/CGI.

JS neni JSP