Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Router ASUS WL-500gP

Pořídil jsem si router ASUS WL-500gP a připojil jsem k němu externí disk, ale potřeboval bych poradit jak mám udělat abych mohl do toho externího disku i přesouvat soubory a ne jen stahovat, tudíž plně ten disk spravovat.
Dík.

Zopakuji to jiz ponekolikate. Durazne nedoporucuji mit data ulozena na zarizeni, ktere ti hlida perimetr. Muzes udelat chybu v konfiguraci, neco prehlednout a pripadny utocnik ma pak pristup k veskerym tvym datum. Druha vec je, ze ASUS ma na takove cinnosti pomerne pomaly procesor, velkou rychlost z toho nedostanes, kdyz navic jeste filtrovat provoz.