BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Zopakuji to jiz ponekolikate. Durazne nedoporucuji mit data ulozena na zarizeni, ktere ti hlida perimetr. Muzes udelat chybu v konfiguraci, neco prehlednout a pripadny utocnik ma pak pristup k veskerym tvym datum. Druha vec je, ze ASUS ma na takove cinnosti pomerne pomaly procesor, velkou rychlost z toho nedostanes, kdyz navic jeste filtrovat provoz.
Ten disk je připojenej na routeru přez FTP server a nakonfigurováno to mám bez chyb, na rychlost si taky nemůžu stěžovat a jinak s někým jsi si mě spletl, mě jsi ještě nic nevysvětloval
Jestli je to FTP server, tak použij třeba místa v síti. Nebo Filezillu.
To bylo samozrejme mysleno obecne
Asus FTP server neumí zapisovat na NTFS, u ní je podporováno pouze čtení. Pokud chceš zapisovat, musíš mít FATku.
nejde o FTP server, jde o možnosti linuxového jádra, které v Asusu je.