Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kodek nebo vadne avi?

kamarad mi poslal pres vymenne servery rkozkouskovane avi s jeho dovolenou, mně vsak po slouceni v coomanderu (koncovka 001, 002,...) nejde prehrat v media player classicu + kodeky ffdshow coz je zvlastni dycky mi slo prehrat vse :( ... dela mi to prave jeste u jednoho filmu...
media plyer classic hodi toto:

C:\dovolena.avi::Output

Media Type 0:
--------------------------
Unknown

AM_MEDIA_TY PE:
majortype: MEDIATYPE_Stream {E436EB83-524F-11CE-9F53-0020AF0BA770}
subtype: MEDIASUBTYPE_Avi {E436EB88-524F-11CE-9F53-0020AF0BA770}
formattype: TIME_FORMAT_NONE {00000000-0000-0000-0000-000000000000}
bFixedSizeS amples: 1
bTemporalCompression: 0
lSampleSize: 1
cbFormat: 0

Media Type 1:
--------------------------
Unknown

AM_MEDIA_TY PE:
majortype: MEDIATYPE_Stream {E436EB83-524F-11CE-9F53-0020AF0BA770}
subtype: TIME_FORMAT_NONE {00000000-0000-0000-0000-000000000000}
formattype: TIME_FORMAT_NONE {00000000-0000-0000-0000-000000000000}
bFixedSizeS amples: 1
bTemporalCompression: 0
lSampleSize: 1
cbFormat: 0

prosim poradte je to kodek nebo poskozene avi?

dobry den, ano prehraje to, sice nevim proc nejde posouvat to avi, ale tak predpokladam ze je tedy neposkozene a pouze se jedna o nefunkcni kodeky v mem PC...zkusim novejsi ffdshow, protoze jsem si fakt leta nemohl vynachvalit kombinaci media player classic + ffdshow :-| .... Tu dovolenou potrebuju prevest na DVD, prevedu kdyz ted vim, ze je problem jen v kodecich. Dekuji moc a preji hezky den vsem

fajn.

Zaškrtni si ať je puštěná konzole

Z té konzole okopíruj vše( a sem vlož), ať se ví co to je za video - ty "kodeky" se musí doinstalovat.

Jinak není zač. ;-)

EDIT//

sice nevim proc nejde posouvat to avi,

Konzole ti řekne proč - bude patrně v háji index, ale to není žádný problém.(avidemux)

Koukám, že je to standardka avi(xvid,mp3), pokud v Mplayeru se přesuneš na určité místo, tak v konzoli není hláška typu že index je včudu a ať se přeindexuje?
-----
Každopádně Mplayer otevírá FFMpeg a s tím je úspěšný- Na FFMpeg je řada konvertorů, třeba alltoavi, MediaCoder(ten dokonce používá Mplayer jako fronted), řekl bych že i AviDemux by stím neměl mít problém to převést.

Možná to fakt bude chtít přeinstalovat Media Player Classic.