Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ako zmeniť užívateľské prostredie?

Čawesáč.Chcel by som zmeniť užívateľské prostredie XP a neviem sa dopátrať k tomu v akých nastaveniach. Mal som tam Fedoru, ale zbytočne mi predlžuje čas pri štarte OS. Chcel by som klasiku (XP vás víta a hneď naskočí plocha) takisto aj v prihlasovaní, tiež nemôžem zmeniť to, aby som sa nemusel prihlasovať pod kontom(pred tým mi to išlo) a nechcem ísť cez obnovu systému,lebo za tú dobu som si porobil dosť vecí a je mi ľúto o ne prísť. Díky za rady

obnovou systému můžeš vrátit jen změny, které nastaly v tvém systému (=windows). na nějakou fedoru a její bootloader to nemá žádný vliv.

protože nepíšeš co ti to píše po startu a případně na co to čeká, dá se odpovědět jen obecně.
odinstalace zavaděče linuxu (grub?) je prý možná, ale když sis s tím neporadil ty jako root, tak to prostě opravit přes windows: nabootovat z instalačního cd windows, zvolit konzolu zotavení, přihlásit se jako administrator a zadat příkaz fixmbr. restart. pokud to nepomůže, musíš dát podrobnější výpis chování.

automatické přihlášení do systému se dá naklikat třeba přes tweakiu, nebo start / spustit / control userpasswords2