Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze navázat bezdrátové spojení mezi ntb a routerem

Ahoj,
bojuju tu se zprovozněním bezdrátového spojení mezi notebookem (XP home SP2, síťovka PCMCIA ASUS WL-107G) a routerem (ASUS WL-500g). Notebook vidí bezdrátovou síť v dosahu, připojit se na ni ale odmítá. Nastavení routeru i síťovky je vidět na screenshotu dole. Používám heslo osm znaků (velká malá písmena, číslo, zavináč). Hesla jsou určitě a stoprocentně stejná.
Ještě jsem nezkoušel laborovat s daty na routeru (zkusit třeba jen WEP, případně bez hesla), protože občas po restartu routeru nedostanu síťové údaje od providera a celá síť je dole (jsem připojen ještě kabelem) a to je vždycky pak haluz to nějak dostat zpátky.
Asi se tomu nevyhnu, ale ještě předtím bych se vás rád zeptal, kam byste se ještě na ntb/routeru podívali a co zkontrolovali.

Děkuji.

[img=http://img132.imageshack.us/img132/1779/wirelessot8.png]http://img132.imageshack.us/img132/1779/wirelessot8 .png[/img]

Ja jsem u ASUSu narazil na jeden problem. Pokud jsem dal heslo s diakritiku, nefungovalo to.
S predchozim Edimaxem bylo vse bez problemu.
Ale trvalo mi hrozne dlouho, nez jsem na to prisel :-(
A neni to zavisle na prohlizeci, pres ktery se ovlada uzivatelske rozhrani routeru.