Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno notebook nepracuje bez myši

Zdravím všechny a prosím o malou radu,protože jsem v této oblasti amatér. Dostala jsem nový notebook s op. systémem Windows Vista Home Premium. Zapojila jsem si myš, později jsem ji odpojila a nastal můj problém, který stále přetrvává - a to, že kurzor sice reaguje na pohyb, ale při poklepání se nic neděje (nic se mi neotevře). Předem děkuji za pomoc a rady, co s tím, protože při přenášení notebooku mi myš maličko překáží.

odpojila jsem myš a chtěla jsem ovládat notebook je ručně, ale kurzor se sice hýbal jak jsem chtěla. Jestli se to místečko, na kterém ovládám prstem kurzor, trackpoint, tak jeho poklepání fakt nic nedělá:-). asi reklamace, že? já jsem si to myslela, ale doufala jsem že to půjde vyřešit nějak jinak. děkuji za rady

Trackpoint - trackpoint je ta červená kulička a touchpad je černá ploška. Tyhle věci mívají ovladače, kde se nastavuje citlivost a jak mají simulovat klikání myši - zkus se po takovém softwaru podívat, někde ti tam běží a dá se nastavovat.

Notebooky co mají jen trackpoint se třeba ovládají hýbáním trackpointu a "klikáním" přes čudlíky - "klikat" na trackpoint nemá smysl.

Tak všem moc děkuji, už mi to funguje, díky bohu!Musela jsem najet na stránky synaps a stáhnout ovladač, ještě jednou moc děkuji, samotnou by mě to nenapadlo. a navíc jsem tam opravdu mšla zakázané potvrzování poklepem, ale bylo to v angličtině, tak jsem si dala tu práci a přeložila si to:-D. Přeji krásný den.