Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno notebook nepracuje bez myši

Zdravím všechny a prosím o malou radu,protože jsem v této oblasti amatér. Dostala jsem nový notebook s op. systémem Windows Vista Home Premium. Zapojila jsem si myš, později jsem ji odpojila a nastal můj problém, který stále přetrvává - a to, že kurzor sice reaguje na pohyb, ale při poklepání se nic neděje (nic se mi neotevře). Předem děkuji za pomoc a rady, co s tím, protože při přenášení notebooku mi myš maličko překáží.

Tak všem moc děkuji, už mi to funguje, díky bohu!Musela jsem najet na stránky synaps a stáhnout ovladač, ještě jednou moc děkuji, samotnou by mě to nenapadlo. a navíc jsem tam opravdu mšla zakázané potvrzování poklepem, ale bylo to v angličtině, tak jsem si dala tu práci a přeložila si to:-D. Přeji krásný den.