Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký nejtišší pevný disk?

Ahoj. Chtěl bych se zeptat, jaký byste mi podle vašich zkušeností doporučili tichounký HDD do tichého PC? Chtěl bych disk o min. kapacitě 500GB. A spolu s tichostí, bych i ocenil slušný výkon(jeli to možné). Něco pozitivního jsem četl o Samsung Spinpoint F HD753LJ, ale názory se rozcházejí:-( Díky za jakýkoliv tip.

Změna předmětu, původně: Jaký nejtižší pevný disk? (JaFi)

spotrebný tovar je spotrebný tovar,v tom nieje príliš velký rozdiel medzi jednotlivými výrobcami,pokial chceš mať trošku väčšiu istotu,pozri si av-sériu diskov alebo disky primárne určené do serverov,tam je trošku viac dbané na výber súčiastok,mechanické prevedenie a spolahlivosť,ale Murphyho zákony fungujú v praxi naprosto spolahlivo a čo má šancu sa nejako pokaziť,to sa aj pokazí,s tým treba počítať,ale zároveň nestrácať optimizmus