Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chybějící skupina infra ve správci zařízení

Zdravim vsechny zdejsi mudrce, uvidime, zda nekdo kapne bozskou.

Mam tu USB TO IRDA adapter - no name, ale jede na Sigmatel driverech. Ovladace mam na CD, drive nebyl problem, infra slapalo. Pred casem jsem ale udelal preklep v registrech a umaznul jsem zrejme "cosi" .. nejspise skupinu "Zarizeni pro infracerveny prenos" (pokud to vubec jde).

Ted kdyz IRDA adapter vlozim do USBecka, tak trikrat rychle pipne jako ze pripojeno, ale kde nic, tu nic. Uz se mi podarilo dostat to do stavu, kdy se alespon po vlozeni vzdy najde novy hardware.. Irda/USB Bridge - kdyz ale vyberu ovladace, instalace neprobehne. Problem je ten, ze nemohu vybrat vubec skupinku "Zarizeni pro infracerveny prenos" .. tu tam proste pri instalaci uz nemam a nevim jak ji do windows zpet dostat. Instalace se ukonci takto: ukazto.com
Z vysledku je i videt, ze sedivy ctverecek u zarizeni znaci nerozpoznanou skupinu zarizeni :( .. v tom je onen trabl, jinak ovladace fungovaly. Reinstal windows se mi zatim kvuli tomu nechce :(

Jedu na Win XP. Pokud by sel nejak napr naimportovat klic s infra zarizenima do registru windows, budu vam vdecen. Uz jsem v koncich.. Na netu nic nedohledano.

ešte pozri do manuálu k doske,niektoré dosky sú zapojené tak,že pokial je aktívny sériový port,na doske nepôjde infra a opačne,pokial sa zapne podpora infra,znefunkční sa jeden zo sériových portov obvykle sekundárny-pokial doska disponuje dvoma portami,čo už dnes začína byť skôr výnimka.Každý irda potrebuje pre korektnú funkciu nastavený reálny alebo virtuálny com port