Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatně nainstalovaný ovladač - chyba po startu WinXP

Zdravím,
má asi tokový primitivní problém. Nainstaloval jsem špatné ovladače (mám DeLock Bluetooth USB Mini Combo Class 2 + IRDA
Nainstaloval jsem nejnovější ovladače, ale přesto mi v Hardware zůstal otazník u "IrDA Kernel...???" pokusil jsem se na to napasovat nějaké ovladače z originální instalačky (po SW stránce dost hrubým až diletantským způsobem).

Teď se mi po startu WinXP vždy zobrazuje toto.

[http://img181.imageshack.us/img181/4742/74410282md8 .jpg]
By dayslipper

Procházel jsem startupy v různých programech i registrech, ale nějak zběžně nemůžu najít co to je a kde to je.

Díky moc za rady.

Otazník bych řešil až po odstranění obou ovladačů.
---
Ovladače:
Přidat odebrat programy -(zkus jestli to nemá odinstalátor)nebo ze správce zařízení.
Služby - zastavil bych službu pro irda/bt - pro bt je to kupříkladu většinou WINDOWS\system32\svchost.exe -k bthsvcs , jak se zachází s svchost máš tady support.microsoft.com
Devices- zastavit a odstranit ovladač té věci , NE microsoftí ovladač rozhraní - pomoci by ti mohl: pserv.html
Po spuštění - aplikoval bych Autoruns od Sysinternals, jestli se nějaký ovladač nezavádí toto cestou

No to by pro začátek na rozhašení systému mohlo stačit.

Ovladace muzes odstranit nejlepe a nejrychleji pres spravce zarizeni a to tak ze >>
tento pocitac >> pravim click >> vlastnosti >> hardware >> spravce zarizeni >> click na urcene zarizeni >> vlastnosti >> odinstalovat ovladac, pak znovu nainstalovat puvodni ovladace original k danemu Hardware.8-)