Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paměť DDR SDRAM

Dobrý den, zase mám problém, prosím Vás lidi o pomoc. Chtěl Bych do svého stolního PC dát silnější RAM, jelikož mých stávajícách 256 mě připadne hodně málo a hlavně ten počítač jede tak nějak, no... nic moc, rychle... teda doufím že to pomůže... Jediný co jsem vyčet, tak ře mám v PC 256 MB kartu DDR SDRAM/ a že by se to dalo rozšířit až o dva sloty 2/DIM... Moc tomu nerozumím, prosím o podrobnější vysvětlení, vím že PC mám starší, tedy asi hodně, ale mám to spíše jenom na ibnternet a občas na nějaký film... Děkuji předem za odpovědi, zda je to vubec možné tam nějakou solnější dát a kolik to asi stojí a zda bych instalaci zvládl sám, děku MOC a s pozdravem Davkau

Kolik stojí paměti zjistíš nahlédnutím do nějakého e-shopu.
V manuálu k základní desce jistě bude obrázek, jak se vkládá paměť. Pokud si po shlédnutí obrázku budeš myslet, že to je nad tvoje síly, odneseš PC do servisu.
Neuvádíš typ desky ani OS.

Mám desku nějakou Villanovu, nebo co, to je jediný co jsem zjistil a OS je WIn XP professional. a tu starou kartu musím oddělat, nebo ji tam mužu nechat a přidat třeba dalších 526 RAM a pojede to i stou 256 dohromady, nebo tu starou musím oddělat??? děkuji