Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paměť DDR SDRAM

Dobrý den, zase mám problém, prosím Vás lidi o pomoc. Chtěl Bych do svého stolního PC dát silnější RAM, jelikož mých stávajícách 256 mě připadne hodně málo a hlavně ten počítač jede tak nějak, no... nic moc, rychle... teda doufím že to pomůže... Jediný co jsem vyčet, tak ře mám v PC 256 MB kartu DDR SDRAM/ a že by se to dalo rozšířit až o dva sloty 2/DIM... Moc tomu nerozumím, prosím o podrobnější vysvětlení, vím že PC mám starší, tedy asi hodně, ale mám to spíše jenom na ibnternet a občas na nějaký film... Děkuji předem za odpovědi, zda je to vubec možné tam nějakou solnější dát a kolik to asi stojí a zda bych instalaci zvládl sám, děku MOC a s pozdravem Davkau

Mám desku nějakou Villanovu, nebo co, to je jediný co jsem zjistil a OS je WIn XP professional. a tu starou kartu musím oddělat, nebo ji tam mužu nechat a přidat třeba dalších 526 RAM a pojede to i stou 256 dohromady, nebo tu starou musím oddělat??? děkuji