Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Vista x64 po upgradu pameti obcasny problem se startem systemu

Ahoj, Dobrý den,

Koupil jsem nové paměti A-Data Extreme Edition 2x2GB CL5 800MHz a od té doby mam problém se startem win Vista.
Systém obvvykle na poprvé nenajede. Tesne před úvodní obrazovkou se bud system sam restartuje nebo se objevy kurzor a system zamrzne.
Dalsi moznosti je, ze system zobrazi uvodni obrazovku ale po prihlaseni nelze spustit zadnou aplikaci.... A dneska mne to dokonce napsalo, ze system neni aktivovan :D

Sytem vzdy najede cca po 3 restartech a pote bezproblemu bezi treba i cely den. Pameti sem testoval a meli by byt v pořadku.

pokialô doska nepodporuje napätia,ktoré vyžadujú tieto pamäte,môžu byť problematické,tieto pamäte sú robené na 1,91V-je to u nich aj uvedené aj na chladiči, aj v návode na použitie s príslušným upozornením, pokial doska disponuje len štandartnými 1.8V,2.1V,2.2V hodnotami,už môže byť problém a o 64-bitovom systéme ani nehovorím

pravděpodobně to dělá jen jeden mobul tak je můžeš vyzkoušet jednotlivě. Já měl čtyři jednogigovky a jedna byla vadná že s ní vůbec nenajel systém-modrá. Ale memtest samozřejmě nic:-D Od té doby kromě memtestu zkouším ještě orthos někdy najde chybu v dualchannel módu co memtest nikdy nenajde.