Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nb Acer Aspire tuhne

Zdravim

Notebook Acer Aspire 3003 LM kratce po zaruce tuhne po spusteni Win XP.
Memtest nic nezjistil. Data z HD v jinem PC zkopirovana a dle HD Tune je disk OK.
Upgrade Biosu a nová instalace Win nepomohla.

Neresil nekdo z pritomnych neco podobneho?

diky
Nol

Ten nb asi není v dobrem stavu.

Skutecne se hral. Rozebral jsem ho, ventilator celkem dobry, ale zebrovani kterym se vzduch vyfukuje ven bylo ucpane.

Nicmene uz tam nastala asi nejaka nevratna zmena. Nekdy jede, pokud je zapojeny ethernet kabel tak po startu win zatuhne, apod.