Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozdvojení upc

Ahoj, už jsem tady tento dotaz našla, ale moc mi to není jasné. Máme doma televizi od UPC. Dodali nám takovou skříňku - setabox, a z ní vede ten velký tlustý kabel přímo do televize. Na rozdvojení mi přece ten obyčejný anténní rozbočovač nestačí? Nevíte, jak se to dá udělat, jestli to teda vůbec jde. Jsem úplný amatér. Dík za odpověď.

Budu predpokladat hodne veci, kdyz poradne nedefinujes svuj dotaz.

Takze predpokladam, ze jde o digitalni kabelovy prijem TV a ze by si chtela, aby ti hrali dve TV soucasne a na kazde neco jineho ?

To nejde, musis si od UPC prikoupit druhy digitalni setobox.

Jo jeste pokud by si chtel, aby hrali obe TV ale nehrali by soucasne, treba se jednou divas v obyvaku a jednou v loznici, tak by rozbocovac stacil, ale TV se ladi na setoboxu, ktery asi nebudes prenaset, takze jit do jednoho pokoje naladit a divat se z druheho nebo vhodne umistit, aby tam mohl signal ovladace z obou pokoju. ;-)

Pred setobox - jedna TV digital, druha analog, jak pisi kolegove. Nebo za - potom obe digital, ale jen stridave spousteni TV.

P.S. Az analog vypnou, tak jste vsichni vyrizeny. :-D (Ja jsem se rozhodnul, ze zrouta casu odstrihnu uplne a mam po problemu s prechodem na digi vysilani.) ;-):-D

Promiňte blbcovi jestli se plete. UPC s digitálem umožňuje zároveň vysílání v analogu. To znamená, že druhá TV pojede úplně samostatně, ale jenom ty programy v digitálu. Stačila by rozdvojka na kabelu, a mělo by to šlapat.