Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozdvojení upc

Ahoj, už jsem tady tento dotaz našla, ale moc mi to není jasné. Máme doma televizi od UPC. Dodali nám takovou skříňku - setabox, a z ní vede ten velký tlustý kabel přímo do televize. Na rozdvojení mi přece ten obyčejný anténní rozbočovač nestačí? Nevíte, jak se to dá udělat, jestli to teda vůbec jde. Jsem úplný amatér. Dík za odpověď.

Promiňte blbcovi jestli se plete. UPC s digitálem umožňuje zároveň vysílání v analogu. To znamená, že druhá TV pojede úplně samostatně, ale jenom ty programy v digitálu. Stačila by rozdvojka na kabelu, a mělo by to šlapat.