Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ztracený key kod instalace

ahoj rád bych poprosil o radu zhruba asi před 4roky jsem koupil celou pc sestavu i s windous xp home ale stratil jsem aktivační kod dá se to nějak sehnat abych nebyl odstřihnout,protože momentálně si nejsem jistej jestli mám nainstalovanej originál nebo ne.dík za radu m.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Dekuju za radu,sand si s tim budu vedet rady..Jinak,budu to muset aktivovat pres telefon?Jestli jo,neni to sprosty od MS??Koupim si legal Wina jeste platit kredit co s e s nima spojim a ze to neni nic lehkyho,same cisla a az pak konecne nejaky operator..!]:(