Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dostal jsem BAN, co to je?

mám problém,na chatu mě vyhodili na 250 dní že porušuju banu ,,nevíte co to znamená,,a co se s tim dá udělat
Změna předmětu, původně: problém s ip (touchwood)

Nic, počkat, dělal si tam bordel. BAN(banánek, banančík, banán) je dočasné vykopnutí a zákaz vstupu na server, funguje to i tady, délky jsou různé, od několika minut až na doživotí, uděluje se na jméno nebo spíše IP, tj. buď si znova zařídíš připojení na internet(tím pádem i nové jméno, nebo ti daj doživoťáka za obcházení banu) nebo těch 250 dní počkat. Taky jsem na jednom ET serveru dostal asi 5 let za aktivní AIMbot a WALLhack :-D.

/dpc, musím být rychlejší