Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zelený monitor

Dobré ráno všem,
máme takový malý problém, včera nám na dědině vypli elektriku, naše Pc jsme vypli už dávno před tím a bylo to dosud v pořádku. Normálně jsem pc po tom co elektřinu zapli zapl i já a doslova mi zezelenal monitor.
Na funkčnost pc to nemá vliv jen je to prostě vše zelené, zkoušel sem se dívat na grafiku, ovladače, i na vlastní manuální nastavení monitoru, ale nikde to nejde vyladit.
Nevíte lidi co s tím? Snad mi neodešel monitor?

Pokud máš VGA očekával bych vypadlý kabel s nějakým kanálem - Červenou barvou tedy, pokud jsi s tim nehejbal, bych zkusil dotlačit oba konktory od moniotru do pc

.. nejprve číst, pak se snažit odpovídat. Nevim jak je to s tímhle konektorem, nicméně jak jsem psal vejš, možná to bylo jen nedostrčeným konktorem - čímž může vypadnout jedna /či dvě/ ze tří barev modrá,červená,zelená - a obraz na monitoru pak také tak vypadá, protože u každé barvy pak chybí jedna z těchto podstatných složek.